Opublikowano

4 porady, jak tworzyć wizytówki, pocztówki, …

Tworzenie wizytówek, zaproszeń, kubków i innych produktów w naszym edytorze online zajmuje kilka minut. Dodaj zdjęcie, tekst, zmień kolor. Zaprojektowane wizytówki zamów. Jeśli chcesz, możesz je przeznaczyć do dalszej odsprzedaży, otrzymując za każdy sprzedany produkt prowizję.

1.      Pamiętaj o marginesach

Dodając tekst pamiętajmy, aby nie przekraczał niebieskiego przerywanego marginesu. W przeciwnym razie tekst może być przycięty podczas wycinania produktu.

2.      Kiedy można przekraczać marginesy

W zależności czy zdjęcie pełni funkcję: (1) istotnej grafiki czy (2) tła, w pierwszym przypadku grafika nie powinna przekraczać niebieskiego przerywanego marginesu, w drugim przypadku jak najbardziej może – wówczas może być tak, jak pokazane poniżej. Jeśli tutaj zdjęcie miałoby być tłem, to rozciągamy je jednak na całą powierzchnię produktu – nie zostawiamy pustych przestrzeni.

 

3.      Pozycjonowanie w jednej linii

Aby z łatwością ustawić tekst i grafikę w jednej linii, warto skorzystać z przycisku siatka. Zawsze można ją wyłączyć. Precyzyjne przesuwanie obiektów (tekst i grafiki) możliwe jest także za pomocą przycisków klawiatury.

4.      Poniżej pokrótce wyjaśnione funkcje z przykładowym ich użyciem.